Tavaszi fotózás

Kedves Szülők!

Óvodánkban tavaszi fotózás lesz 2026. március 23-án (hétfőn). Részvételi szándékukat kérjük, az óvónéniknél aláírásukkal jelezzék. Erre az alkalomra csinos ruhában érkezzenek a gyerekek.

Köszönettel:

Veres Lórándné Györgyi igazgató